svařování ocelových konstrukcí

O nás

Firmu založil v roce 1994 pan Ing. Alexandr Žďárský, který je jejím 100% vlastníkem. Z důvodu udržení vysoké kvality a produktivity výroby se zamězení firmy během své existence postupně profilovalo. Od roku 2005 se firma specializuje na svařování ocelových konstrukcí. V roce 2005 navazuje společnost dlouhodobé kontrakty s významnými obchodními partnery a tyto vazby si ve většině případů udržuje dodnes.

 

FIREMNÍ ZÁSADY

Ing. Alexandr Žďárský - majitel společnosti, představuje firemní zásady: "Základním krédem naší společnosti je nadšený a úspěšný zákazník. Jak docilujeme spokojenosti zákazníka? "

  • Přesností - naše výrobky jsou vždy vyrobeny přesně podle technické dokumentace
  • Kvalitou zpracování - vysoká řemeslná zručnost a odbornost naši pracovníků spolu s perfektní organizací práce jsou zárukou velmi kvalitního zpracování výrobků
  • Dodržováním termínů - lpíme na bezpodmínečném dodržování smluvených dodacích termínů. Náš zákazník se může spolehnout, že svoji objednávku obdrží přesně v dohodnutý termín ve špičkové kvalitě.
  • Dlouhodobou spolehlivostí - díky kvalitně odváděné práci a naší spolehlivosti budujeme s našimi zákazníky dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře.
  • Komunikací - není problém, který by se nenechal vyřešit, pokud se o něm obchodní partneři baví. Nikdy se nestraníme komunikaci se zákazníkem ikdyž nemusí být vždy příjemná.

Prosazujeme etické podnikání bez korupce. 

Chcete-li s námi navázat spolupráci neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontakt

ŽĎÁRSKÝ KOVOVÝROBA s.r.o.

obchod@zdarskyweld.cz

Masarykova 401
344 01 Domažlice

+420 602 118 262

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena - ŽĎÁRSKÝ KOVOVÝROBA s.r.o.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode